POZOR – nejede výtah!!!
Vážené klientky,
Z důvodu rekonstrukce výtahu, který provádí nemocnice, neboť výtah už byl v havarijním stavu, je možné se dostat na gynekologickou ambulanci pouze schodištěm. Neexistuje jiná, bezbariérová cesta.
Velice se omlouváme.
Pokud ze zdravotních důvodů nemůžete použít schodiště a Vaše obtíže nejsou akutní, prosím, objednejte se až na říjen.
Pokud jsou Vaše obtíže akutní, kontaktujte nás a domluvíme termín v nějaké jiné ambulanci, kde Vás mé kolegyně vyšetří.
Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
Ambulance je stále na stejném místě!!!!
MUDr.K.Lebedová

